Varianta programu: » MASO UZENINY «

U každého zboží je možné zadat Výrobce (pokud jste výrobci vy sami, výrobce se nevyplňuje), Kód zboží, Kategorii (maso, uzeniny, lahůdky, pečivo a ostatní), Název a Doplňující název, Alergeny, Obsah hlavní složky, Zemi původu, Cenu, Měrnou jednotku a pokud je měrnou jednotkou kus, doplnit ještě váhu jednoho kusu. Automatické počítání měrných cen - program doplní při tisku položku jednotková cena.

Kategorie (maso, uzeniny, lahůdky, pečivo a ostatní) Vám na požádání změníme.

V databázi zboží máte možnost, jednoduchým způsobem, přidávat, kopírovat a mazat zboží. Program zároveň umožňuje jednoduché vyhledávání a výběr cenovek pro tisk.

Položky ALERGEN, OBSAH HLAVNÍ SLOŽKY a ZEMĚ PŮVODU se tisknou jen v případě, že jsou u zboží vyplněny. Navíc u položek ALERGEN a OBSAH HLAVNÍ SLOŽKY máte možnost potlačit tisk fráze " Alergeny: " a " Obsah hlavní složky: " a využít tyto řádky na jakýkoli jiný text.
např. u masa pro text Porážka:.... Chov:....

Běžná velikost těchto cenovek je 57x98mm, 10 cenovek na stránku. Při objednání si můžete zvolit vlastní velikost cenovky.

Na jednu stránku A4 se vytiskne 10 cenovek Druhou možností je tisknout cenovky překládací. Na jednu stránku A4 se vejdou čtyři při překládání na výšku nebo pět při překládání na šířku. Po přeložení vidí zákazník všechny údaje a prodavačka či prodavač vidí z druhé strany název zboží a cenu a kód zboží, pokud je vyplněn.

Vzhled cenovek Vám upravíme na přání.

TOPlist